به پشتیبان سلام خوش آمدید

گارانتی بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در وبسایت “پشتیبان سلام” برای تمامی دوره ها بازگشت وجه وجود داره، و همه دوره ها دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا 5 سال پس از اتمام دوره میباشد و شما اگر دوره های ما را شرکت کرده باشید و احساس کنید که از دوره و خدمات همکاران مشاور و پشتیبان های ما به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستیم که در این مورد توضیحاتی را بنویسیم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

تمام سایت‌های بین‌المللی برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت 30 روز در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد.
این شد که تصمیم گرفتیم این حس خوب را به اعضای سایت بدیم تا با این کار هم خودمون حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده دوره های آموزشی را شرکت کنند.

 

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

 

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

1- دوره های ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم به کمک همگروهی و همراه انجام دهید و به پشتیبان و مشاور اطلاع بدین.
اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

2-  دوره های ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر دوره های ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

3-  سعی می‌کنیم دوره های ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با دوره یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

4- دوره های ما ارزشش را نداشتحتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

5- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن دوره را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که خدمات ما در طول دوره گارانتی بازگشت وجه دارند. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد 100 درصد داریم.
از طرفی ما به شما و کاربرانی که تمام تمرینها رو به کمک پشتیبان انجام داده باشین و برای مشاور فرستاده باشین تا 5 سال بعد از اتمام دوره هم هر زمانی از تمرینات و خدمات ما راضی نبودین تمام وجه شما بعلاوه 10 درصد اضافه  بر مبلغ پرداختی را به شما برمیگردانیم

 

تعهدات شما

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

2- نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهیداگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

4- دوره را نصفه کاره رها نکنیداگر دوره براتون بارگذاری شده بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست دوره رو نصفه کاره ول کنید و تلاش کنید دوره رو تا آخر ادامه بدین مطوئن باشین ضرر نمیکنید!
به تمرینها عمل کنید و جوابها رو برای پشتیبانتون بفرستین تا نظر مشاور
عزیزانی که بیش از دو دوره درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر دوره ها استفاده کنند.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما یک ایمیل به salamposhtiban@gmail.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

1- نام و نام خانوادگی

2- شماره تراکنش خرید از وبسایت

3-  نام محصول

4- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم(

5-  شماره کارت بانکی شما

6-  کدملی صاحب حساب

7- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتیم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

 

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام تمرینهای ارائه شده در دوره ها نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

 

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “وبسایت پشتیبان سلام” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به سرمایه گذاری آموزشی نمایید.

ارسال دلنوشته:

avatar
  دنبال میکنم  
مرا مطلع کن

پشتیبان سلام جایی که به کمک همگروهی و پشتیبانمون برای تغییر شرایط زندگی و کسب و کارمون تلاش میکنیم.

طراحی سایت آموزش نت پایدار

منوهای نصب در پنل مدیریت